Windows 10 Mobile için içeriden öğrenen 15254.249, Edge PDF görüntüleyici ile sorunları düzeltmeyi hedefliyor

Microsoft böyle bir bilgi sürümünden yararlanamayacağım öğrendikten sonra bile Windows 10 Mobile için yeni bir içerdekini (yapı 15254.249) yayınladı ; ancak çok özel veya güvenlik nedeniyle, güncellemenin teslim edildiğine inanıyoruz .

Bu yapının ele aldığı sorunlardan biri, .pdf sorunu yaşayanmicrosoft edge ilgili sorundu . Testlerimizde bu formattaki dosyalar normal şekilde açıldı, ancak Hızlı Halka modunda bir içeriden içerik içerdiğini kullandığımız için kararlı sürümde olan çoğunun sorunu devam ettirdiğini hala biliyoruz. İçeriden öğrenebilecek bir derlemede ele alındığı takdirde, bir sonraki halk derlemesinde büyük olasılıkla düşünülür.
Dolayısıyla, halka açık sürüm için en yeni yapı bu ay geldi 15254.248'dir ve sorun, Mart ayı başında ulaşması nedeniyle yalnızca 15254.249 veya daha üst yapıda tamamen giderilmelidir. Genellikle toplu güncellemeler her ayın başlangıcına ulaşır. Elbette Microsoft, daha önce bu sorunu çözmenin bir yolunu bulabilir ancak elimizdeki budur.
Buna benzer şeyler yalnızca Microsoft Edge'in sistemden "bağlantısız" olması gerektiği fikrini güçlendirir. Ayrı bir UWP uygulaması olması gerekiyor, bununla ilgili herhangi bir sorun, tüm işletim sisteminin yeni bir kurulmasına ihtiyaç duyulmadan çözülebilir. Buna ek olarak, yerli olanları gibi bir uygulama olması, diğer avantajların yanı sıra haberler daha hızlı ulaşabilir.