HP, HP ZBOOK STUDIO x360 modelini duyurdu . Üreticisine göre, bu dünyanın en güçlü melez / dönüştürülebilir.
Üstün kalitesiyle başlayan, dönüştürülebilirliğin fütüristik tasarımı, kimsenin dikkatini çeken ilk şeydir. Daha düz kenarları ve metalik bir yüzeyi ile, en çok bir bilim kurgu filminden çıkmış gibi görünüyor.
Tüm iyi dönüştürücüler gibi Zbook Studio x360, diğer modların yanı sıra, diğer monitörlerle birlikte sunumlar için bir monitör olarak kullanabileceğiniz bir modda, tablet gibi sıradan bir dizüstü bilgisayar gibi birçok farklı şekilde kullanılabilir. .

15,6 inçlik ekranı da yeterince ön plana çıkıyor. 4K çözünürlüğe ve HP'ye göre, Apple MacBook Pro'dan% 20 daha parlak ve Dell XPS 5'ten % 50 daha parlak . Bu, 1 milyar renge kadar (600 nit ile) oynayabilir.

Buna ek olarak, piyasaya sRGB olan ana standarttan daha canlı ve sadık renkler vaat eden Adobe RGB teknolojisi ile donatılmış olarak geliyor. Bu makinenin, ekranın parlaklığını ortam ışığına göre ayarlayacak bir ortam ışığı algılayıcısına sahip olduğundan bahsetmiyoruz, böylece onu kullanan kişiler için olabildiğince rahat.
Son olarak, bir dönüştürülebilir modelden beklediğiniz gibi, ekran dokunma duyarlıdır ve farklı noktalarda 10 adede kadar eşzamanlı musluğu destekler.

İçinde güçlü bir Intel Xeon 8th nesil ile geliyor. Bu işlemci 6 çekirdekli yüksek performansa sahip ve dizüstü bilgisayarlarda nadirdir. Bu çip, profesyonel düzeyde stabilite ve performans sunan bir NVIDIA® Quadro® P1000 GPU ile birlikte çalışacak.
Verimliliğinizi artırmak için, dosyaları standart HDD depolama alanından 21 kata kadar daha hızlı ve SSD'den altı kat daha hızlı olan 4 TB'a kadar PCIe NVMe depolama ile yerel olarak kaydedebilirsiniz.
Artı üzerinde birlikte geliyor:

  • Windows 10 Pro
  • Kapalı olduğunda sadece 20.4 mm
  • 2.22 kg ağırlığında
  • Windows Hello aracılığıyla loş ışıklı ortamlarda bile yüz tanıma için kızılötesi kamera özellikleri
  • Yalnızca 30 dakikada% 50 şarjla şarj edilebilen hızlı pil şarjı
  • Entegre parmak izi okuyucusu
  • Bang & Olufsen tarafından yüksek kaliteli hoparlörler ve mikrofon
  • 2 giriş Thunderbolt ™ 3 ile çok yönlü olun
  • Breaking hala Wacom AES dijital kalem ile birlikte, 4.096 seviyesine kadar basınç ve eğim duyarlılığı kadar egzersiz yapabilirsiniz. Tuval, kağıda çizim yapmaya daha yakın bir deneyim için düşünülmüş bir yüzeye sahip olacaktır.

Yine de daha fazla temel modele sahip olan bu hattın en tepesi olurdu, ancak hattın tepesi, 1499 $ 'dan başlayan ve Mayıs ayında seçili pazarlarda satışa sunulacak olan ZBook Studio x360.